We're live - order today!!! The revolution in yogurt and homemade probiotics is here!
Unflavored New
Each portion is enough to make 6 singles of eugurt (~5.3 oz).  Perfect for a small batch and fo..
$4.29
Natural Vanilla New
Each portion is enough to make 6 singles of eugurt (~5.3 oz).  Perfect for a small batch and fo..
$4.29
Super Vanilla New
Each portion is enough to make 6 singles of eugurt (~5.3 oz).  Perfect for a small batch and fo..
$4.29
Cappuccino New
Each portion is enough to make 6 singles of eugurt (~5.3 oz).  Perfect for a small batch and fo..
$4.29
Coconut New
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$4.29
Peach New
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$4.29
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Unflavored - 4 lb (~24 qts) New
Best value. Over 150 portions.This would cost you over $200 if you bought the leading commercial bra..
$29.29
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Best value. ~125 portions; 4 lbs.This would cost you almost $200 if you bought the leading commercia..
$29.29
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Best value. ~125 portions; 4 lbs.This would cost you almost $200 if you bought the leading commercia..
$29.29
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Best value. ~125 portions; 4 lbs.This would cost you almost $200 if you bought the leading commercia..
$29.29
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Best value. ~125 portions; 4 lbs.This would cost you almost $200 if you bought the leading commercia..
$29.29
Peach - 1.5 lb (~9 qts) New
Makes 1 qt. when following use recommendations.  Can be extended with addition of more water pe..
$18.29
Peach - 4 lb (~24 qts) New
Best value. ~125 portions; 4 lbs.This would cost you almost $200 if you bought the leading commercia..
$29.29